ارسال شده در تاریخ: 18 شهریور 1392
شرایط فعلی موسسه

موسسه حافظ با 26 سال سابقه،  مورد اعتماد شما عزیزان قرار گرفته و به این افتخار می نماید.

علی رغم اینکه مسائل مالی یکی از فاکتورهای اصلی در اداره یک موسسه خصوصی می باشد ولی در موسسه تلاش نموده ایم که اولویت اول ما مسائل مالی نباشد. همیشه تلاش کرده ایم مسائل موسسه را به صورت واضح و شفاف با شما عزیزان در میان بگذاریم. شهریه موسسات از ابتدای سال تا انتهای سال در دفتر جهت رویت شما نصب گردیده است. علی رغم تلاطم ها در بازار از ابتدای سال تا انتهای سال، بر عهد با شما پایبند بوده و شهریه رسمی را تغیر نداده و جلسات را کم نکرده ایم.

در مسائل آموزشی تلاش کرده ایم که از هزینه نمودن دریغ نکنیم. افرادی متخصص در موسسه در تلاش هستند که سیستم آموزشی موسسه را به روز نگاه داشته و همیشه از نوآوری ها غافل نباشند. تغییر کتاب ها تماما در راستای بروز شدن سیستم می باشدعلی رغم اینکه هزینه های گزافی را به موسسه تحمیل می کند، هرچند سال یک بارسیستم را تغییر و بروز نموده ایم. فعالیت های ما خالی از خطا نبوده و همیشه انتقادات و پیشنهادات شما راهگشا بوده است.

موسسه باتلاش تک تک همکاران شرایط نسبتا مطلوبی دارد و خود را همیشه مدیون اعتماد شما دانسته و تلاش می کنیم که کار جدید و نکته جدیدی را به موسسه اضافه نماییم.

تلاش نموده ایم که مجوز آزمون های رسمی را اخذ کنیم. در مواردی با مشکل روبرو شد و در مواردی موفق بودیم.

آزمون های  GRE مجوزهای اولیه اخذ شده و منتظر اختصاص کد توسطETS  هستیم .

مجوز برگزاری آزمون MSRT گرفته شده و اولین  و دومین آزمون با تعداد قابل توجهی شرکت کننده برگزار شد اما به دلیل هزینه های بالای برگزاری آزمون ، متوقف گردید.

چون حاضر نیستیم به هیچ قیمتی اعتماد شما را از دست بدهیم، برای انجام هرکاری جهت فراهم کردن راحتی شما کوتاهی نخواهیم کرد.

با تشکر- محمد شهبازی

 

تاریخ آخرین ویرایش: 7 شهریور 1394 - 18:51:06
اقدام کننده:
تعداد مشاهده: 1841
ساعت